Demi Lovato Kimdir? - Biyografisi ve Hayatı! Disney Yıldızı Kızın Hayatı!

Demi Lovato Kimdir? - Biyografisi ve Hayatı! Disney Yıldızı Kızın Hayatı!
Demi Lovato Biyografi Ve Hayatı!

Adı: Demi Lovato

Doğum Tarihi: 20 Ağustos 1992 (26 yaşında)

Doğduğu İl: Albuquerque, New Mexico, ABD

Boy: 161 cm

Ağırlık: 60 kg

Doğum Burcu: Aslan burcu

Meslek: şarkıcı,aktris


Demi Lovato Kimdir?

1992'de New Mexico, Albuquerque'de doğan Demi Lovato , Chance  gibi bir şov ve Camp Rock filmi  ile Sonny  gibi gösterilerde rol almaya başlamadan önce  Barney & Friends'te çocuk oyuncu olarak başladı .  Bu arada, 2008'de ilk albümü Don't Forget'in piyasaya sürülmesiyle başarılı bir kayıt kariyeri başlattı . Lovato, Unbroken , Confident ve " Beni Sevdiğimi Söyle" albümleriyle , "Skyscraper" ve " Üzgünüm Üzgünüm değil. " Ayrıca 2012'den 2013'e kadar şarkı yarışması şovu The X Factor'a hakim olarak hizmet vermeye devam etti . 

DEMİ LOVATO BİYOGRAFİSİ

Demi Lovato çok yönlü bir yeteneği olan genç bir kadın. Cesaretle gençliğin zor dönemine dayandı ve ciddi bir psikolojik hastalığın üstesinden geldi; popüler dizilerde ("Glee," "Dusk Till Dawn", "" Şanslı Sonny ") ve gençlik filmlerinde (" Camp Rock "" "Prenses Koruma Programı") başrol oynadı. Kendisi şarkı sözleri ve müzik yazıyor, ustalıkla piyano ve gitar çalıyor, güzel dans ediyor. Genel olarak, inanılmaz derecede büyüleyici.


Demi Lovato' nun tam adı Demetria Devonne Lovato

ÇOCUKLUK DÖNEMİ

Eğitim ve yıldız adayının erken gelişimi neredeyse tamamen annesinin bir başarısıydı. Kız babasını pek hatırlamıyor çünkü iki yaşındayken aileden ayrıldı - annesini, Diana Hart'ı boşadı. Belki de bu, Demi'nin çok savunmasız olmasının ve sınıf arkadaşları karşısında kendine karşı koyamamasının nedeni olarak, sürekli zorbalık ve dedikodulara güvenle cevap verememiştir.

Demi'nin kız kardeşleriyle iyi bir ilişkisi vardı - yaşlı, Dallas ve küçük (üvey kız kardeşi) Maddison. Bununla birlikte, kız arkadaşlarının saldırılarıyla nasıl başa çıkacaklarını ve genel olarak başkalarıyla nasıl başa çıkacaklarını öğrenmelerine yardımcı olamadılar. Bazı noktalarda, psikolojik durumu çok zordu. Şarkıcının kendisi itiraf ettiği gibi, intihar fikri yedi yaşından beri onu rahatsız ediyor. Bu nedenle, Demi'nin annesi kızını evde eğitimine aktarmaya karar verdi.

Demi Lovato, çocukluğundan beri gerçek bir güzellikti.

Gelecekteki şarkıcı, yedi yaşında müzik dünyasını tanımaya başladı. Bu dönemde piyano çalmayı öğrenmeye başladı. Birkaç yıl sonra piyanonun temellerine hakim olarak gitarı aldı. Altı telli çalgı da fethettiğinde, belirgin bir müzik yeteneğine sahip kız, başardığı şeylerde durmadı. Bir sonraki adım oyunculuk okulu idi. Dışarıdan lise diplomasını aldı.

Demi Lovato'nun bebek resimleri

ERKEN KARİYER DÖNEMİ

Bir çoğu şarkıcı olarak Demi Lovato'ya aşık olsa da, kendisi sürekli olarak müziğin kendisi için ilk sırada olduğunu belirtti - ilk başarısı sinema ile ilişkiliydi. Hala çok genç bir çocukken, “Barney and Friends” adlı televizyon projesinde yer aldı. Aynı filmde, o zamandan beri Demi'nin en iyi arkadaşı olan başka bir genç yıldızı, Selena Gomez'i görebilirsin .

Selena Gomez ve Demi Lovato, "Barney ve Arkadaşlar" adlı çocuk serisinde

2006 genç bir aktris için bir dönüm noktasıydı: Lovato, "Prison Break" kült serisi bölümlerinden birinde (4 seri 2 sezon) oynamaya davet edildi. Bundan sonra, yerli Dallaslı kızın kariyeri, Disney şirketiyle iç içe geçti. Şirketin liderleri sadece “Bell Yüzükler Olarak” ve “Camp Rock” projelerinde (ikincisinde Demi başrol oynadı) rol üstlenmedi, aynı zamanda film müzikleri için şarkıları da seçti.

Demi Lovato, "Camp Rock" filminden bir kare
ÖNEMLİ KARİYER AŞAMALARI

Bu kız için ilk mola oldu "Camp Rock" oldu. Orada Demi Lovato'nun Joe Jonas'la düet yaptığı konser "This Is Me" şarkısı çalındı. Prömiyerden hemen sonra, bu kompozisyon çizelgelere düştü ve kısa süre sonra da zirveye ulaştı.

Demi Lovato ve Joe Jonas - This İs Me

"Prenses Koruma Programı", Lovato'nun tekrar Selena Gomez ile oynadığı bir dizi. O zamana kadar her iki kız da geniş bir şekilde tanınmıştı ve TV projesinin izleyici sayısı 8 milyonu aştı. Demi'nin en ünlü şarkılarından biri olan "One and Same" da orada sahne aldı.

"Prenses Koruma Programı" filminden bir kare
Popüler müzik grubu Jonas Brothers'ın konserinin açılışında Isınma performansları, Demi'nin gelişiminde bağımsız bir şarkıcı olarak ilk kilometre taşı oldu. Yakında ilk albümü "Unutma" çıktı. Tüm dünyadaki eleştirmenler, sadece 10 günde kaydedilen bu şarkı koleksiyonunun kalitesi karşısında hayran kaldı.

Demi Lovato hip - hop dans ediyor

Aşağıdaki albümler "Here We Go Again", "Unbroken" ve "DEMI" öncekiler kadar sıcak tanıştı. Özellikle kızın babasının anavatanı - Meksika.

Demi Lovato'nun dövmelerinden biri
Demi Lovato'nun "X-Factor" adlı TV projesinin jürisine katılımı, Amerika'da bir ünlünün statüsüne ulaştığının onayı oldu. Bu projede, arkadaşları Britney Spears, Al Ey Reid ve Simon Cowell gibi tanınmış sanatçılardı.


X Factor ve Demi Lovato

Ekim 2015'te Demi Lovato'nun "Confident" adlı beşinci solo albümü yayınlandı. "Yaza Havalı" dünyadaki gece kulüplerinin ve dans pistlerinin repertuarına giren mutlak bir hit oldu. Bu şarkının klibi aynı yılın yazında yayınlandı ve bir günden fazla bir süre Youtube'da üç milyondan fazla izlendi.


DEMİ LOVATO VE KİŞİSEL HAYATI

Miley Cyrus'un erkek kardeşinin küçük yaştaki romantizminin dışında , Demi'nin ilk ciddi ilişkisi, Jonas Brothers'lı Joe Jonas'dı . Bu hikaye, "Camp Rock" filminin binlerce hayranına dokundu. Ancak, çoğu zaman olduğu gibi, böyle güzel bir romantik hikayenin, hiçbir şekilde güzel bir sonu olmadı. Lovato için ayrılma zordu. Hastalığı, bipolar bozukluk ağırlaştı - ve kızın Chicago Psikolojik Yardım Merkezinde üç aylık bir tedaviye ihtiyacı vardı.

Demi Lovato ve Joe Jonas 2010 tarihli bir görüntüsü
"From Dusk Till Dawn" dizisinin setinde Lovato, umutsuz bir jigolo olmasıyla ünlü olan Wilmer Valderrama ile ilişkiye girdi. Bunun nedeni az bilinen bir aktör olan Jennifer Love Hewitt, Mandy Moore ve Lindsay Lohan ile üst üste çıktı. Çift beş yıldan fazla bir süredir birlikteydi, ancak Haziran 2016'da medya parçalandığını açıkladı. Neyse ki, bu sefer Demi, ayrılığı çok ciddiye almadı. Gazetecilere, "Ben bir yetişkin oldum ve özgür hissediyorum" dedi.

Demi Lovato ve Wilmer Valderrama 2016 yazında dağıldı
Ekim 2016'da Demi Lovato, Katy Perry'nin eski sevgilisi olan 39 yaşındaki John Mayer ile bir tarihte yakalandı. Popüler bir gece kulübü olan Catch LA'da birlikte zaman geçirdiler. Daha sonra küçük entrikaları vardı, ama sonuçta, 2018'de kızın kalbi tekrar özgür.

SOSYAL AKTİVİTE

Mesleki faaliyetlerine ek olarak, Demi Lovato çeşitli yardım etkinliklerinde yer almaktadır. Genç yıldızın LGBT topluluğunun en ateşli savunucularından biri olduğu düşünülüyor. Çocukluk deneyimini hatırlatan Demi, aktif olarak okulda zorbalıkla mücadele ediyor.

Demi Lovato, LGBT haklarını savunuyor
Lovato aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır. En ilginç hikayelerden biri Twitter ve Instagram hesaplarını silmesiydi. Kız, sürekli olmayan hainlerin saldırılarını okumaktan bıktığını ve bir kez ve herkes için sosyal ağlar bırakmaya karar verdiğini söyledi. Ancak, Demi'nin "dijital detoks" u bir günden fazla sürmedi. Geri döndüğünde, hayranlarını nefretten daha çok sevdiğini belirtti.

Demi bir gün Twitter' dan ayrıldı

DEMİ LOVATİ ŞİMDİ'Kİ HALİ

İnternetteki aktif yaşam Demi'nin mesleki gelişimini engellemez. Yeni şarkılar üzerinde çalışmaya devam ediyor - her zaman sözlerini kendisi yazıyor. Sinemacılar da ona göz kulak oluyor - onu projelerinde filme almaya ve çizgi film karakterlerine ses vermeye davet ediyorlar. Örneğin, "Şirinler" in üçüncü bölümündeki Şirinler, Demi'nin sesinde ve "Büyüleyici" den Lenore ile konuşuyor. 

Eylül 2017'de, şarkıcının 6. albümü "Tell Me You Love Me" çıktı. Parça listesi, "Bekletme Üzgünüm" (üzerinde parlak bir video klibi bulunan) tekli satır dahil 12 satır içerir. Bir röportajda, Demi, bu şarkının onun nefretlerine adandığını söyledi.


Demi Lovato - Sorry Not Sorry Şarkısı

Aynı yıl, Demi'nin "Simply Complicated" adlı bir belgesel, şarkıcı hayranlarının kraliçeleri hakkında birçok yeni bilgi edindiği bir yayınlandı. Ayrıca, 2019'da "Camp Rock" filminin üçüncü bölümünün yayınlanacağı bilinmektedir.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: