Debby Ryan Kimdir? Biyografisi Ve Disney Yıldızının Hayatı!

Debby Ryan Kimdir? Biyografisi Ve Disney Yıldızının Hayatı!
Debby Ryan Biyografisi ve Hayatı!


Adı: Debby Ryan

Doğum Tarihi: 13 Mayıs 1993 (25yaşında)

Doğduğu İl: Huntsville, ABD

Boy: 165 cm

Ağırlık: 59 kg

Doğum Burcu: Boğa burcu

Meslek: şarkıcı,aktris


Debby Ryan Kim ?

Debby Ryan Amerikalı aktris ve şarkıcı. “Güvertedeki Süit Yaşamı”, “16 Dilek” ve “Jessie” deki rolüyle son derece öne çıkıyor. Çok çalışkan bir kişidir ve Amerikan televizyon ve sinema endüstrisinde saygın bir yer edinmiştir.Debby Ryan Biyografi

Oyuncu ve şarkıcı Debby Ryan kariyerine pozitif kahramanların rolleriyle Disney TV kanalında başladı. Bir süre sonra çalışkan kadın oyuncu sadece genç hayranlarını değil aynı zamanda yaşlı neslini de tanıdı. Boş zamanlarının çoğunu kariyerine harcayan Debby, elde edilen sonuçlarda durmayı planlamıyor. Kendini tanıyan hırslı oyuncu, yeteneklerini sadece komedi tarzında değil, aynı zamanda dramatik görüntülerde de göstermeyi planlıyor.

Çocukluğu Ve Gençliği

Deborah Ann Ryan (oyuncunun tam adı) 13 Mayıs 1993'te Alabama Eyaletinde bulunan Huntsville kasabasında doğdu. Kız Ryans ailesindeki ikinci çocuk oldu. Missy ve John Ryan, oğulları Chase'i çoktan büyüttüler. Çocuklar 2 yıl içinde aradaki fark ile doğmuşlar, bu yüzden çocukluktan beri yakın arkadaş oldular ve birbirlerine yardım ettiler.

Debby Ryan
Babasının çalışması nedeniyle (John Ryan bir askeriydi), ailesi sık sık yer değiştirmek zorunda kaldı. Almanya'da yaşayan Debby, Almanca öğrenmek için ek kurslara katılmak için çok zaman harcadı. Kız kilise korosuna ve drama okuluna gitti. İyi telaffuzunun yanı sıra, çocuk film yıldızının geleceğini önceden belirleyen sahne tecrübesi kazandı.

Zaten yedi yaşındayken Debby oyuncu olmak istediğini anlamıştı. Çekici çocuk TV reklamlarında epizodik roller aldı, ancak kızın asıl kariyeri ailesi ABD'ye döndükten sonra başladı.

Debby Ryan onun çocukluk döneminden bir kare
Oyuncu oyunculuk becerileri ile herhangi bir sorun yoktu, ancak Amerikan okulu Debby için gerçek bir deneme oldu. Öğrenciler sık ​​sık çalışkan kız öğrenciye güldüler ve kızın satranç oynama hobisi alay etmenin ve küçük düşürülmenin ana nedeni oldu.

Barney & Friends adlı diziye davet edildikten sonra 2006'da her şey değişti. Çocuk serisindeki küçük ikincil rol Amerikan sinema stüdyolarının kapılarını kıza açtı.

Filmler Ve Müzik

Debby ilk ciddi rolünü on altı yaşında aldı. Disney film stüdyosu, aktrisi Hannah Montana dizisinin çekimlerine katılmaya davet etti. Genç oyuncu, Disney senaryo yazarlarının karakterini, dizinin iki dizisi olan Zack & Cody'nin Yaşamı ve ayrıca Güvertedeki Süit Yaşamı ile tanıştırdı.


Debby Ryan : Zack Ve Cody Güvertede Dizisinden bir kare
Disney projelerinde yapılan çekimlerin yanı sıra Debby müzik kariyerinin gelişimiyle ilgileniyordu. 2009 yılında aktris single "Adios" ve "Ben bir Köylü kızıyım" yayınladı. Ağabeyi Chase, yaratılışında ona yardım etti.


Oyuncu, çocuk film stüdyosu ile işbirliğini sürdürdü. 2010 yılında Debby'nin lider rolü üstlendiği 16 dilek filmi yayınlandı. Zaten galasında 5.6 milyon Amerikalı filmi izledi.


Debby Ryan resimde 16 Dilek Filminden kare
2011 yılında genç oyuncu, sitcom Jessie ailesindeki ana rol için onaylandı. Dizi, yönetimin projeyi kapatmaya karar vermesinin sebeplerini açıklamadan dört mevsim boyunca Disney’de yayınlandı. Çekimler sırasında Debby kendini bir yönetmen olarak denemeyi başardı ve kendi başına üç bölüm vurdu.


2012'de Debby, olumlu genç karakter görüntüsünde seyircilerin önünde tekrar belirdi. Film Sopa Aktris ana rolü oynadığı Bu bir sansasyon olmamıştır. Aktrisin yaratıcı eserinin hayranları, özellikle film için Debby'nin bestelediği “We Got the Beat” film müziğini beğendi. Şarkı Go-Go grubunun kompozisyonunda bir kapak.


Debby Ryan Stick İt filmi için "We Got The Beat" şarkısını söylüyor

Aynı yıl Debby, sinema kariyerine ara vermeye ve müzik grubunu yaratmaya karar verdi. Never Ending üçlüsü, indie, folk ve country türlerinde müzik çalar. 2013 yılının Haziran ayında, grup "Mulholland Drive" adı altında ilk single'ı çıkardı. Bir sonraki kompozisyon "Secondhand" i sadece 2015 yılında yayınladılar.

2016 yılında Debby TV dizisindeki ekranlarda başlığın altında göründü.

Laura'nın Gizemleri. Kız, uyuşturucu bağımlısı Lucy Diamond'ın rolünü ve başrol karakterinin üvey rolünü oynadı.

Debby Ryan: Lauranın Gizemleri Filminden

Dizinin yanı sıra, oyuncu komedi web dizisi Sing It! 'İn yapımında rol aldı.

Ancak, Amerikalı gençlerin çalışkan favorisinin imajı, aktrisin 2016 yılının Nisan ayında bir trafik kazası geçirmesinden sonra biraz şımarık kaldı. Muayene sırasında, Debby'nin alkol aldıktan sonra araç kullandığı ortaya çıktı.

Kişisel Hayatı

Amerikan basınına göre Debby, aktör Gregg Sulkin ile ilk ciddi ilişkilerini yaşadı. Gençler sosyal ilişkilere sık sık katıldılar, ancak resmi olarak ilişkilerinin olduğunu doğrulamamışlardı.


Debby Ryan ve Gregg Sulkin
2012'de paparazzi birkaç kez aktör Lucas Till'le Debby'yi yakaladı, ancak sanatçıların gizli buluşmaları birkaç ay içinde sona erdi. Josh Dun ile olan aşk ilişkisi, Debby'nin tek resmi ilişkisi olarak kabul edilir. Josh, Twenty One Pilots grubunun davulcusu.


Debby Ryan ve Josh Dun
Gençler 2013'te birbirleriyle tanıştı ve zaten bir yıl içinde ayrıldı. Sıkı çalışma programları ayrılmalarının nedeni oldu. Ancak Josh ve Debby arkadaş kalmayı başardılar. Oyuncu ve müzisyen sıklıkla birlikte yürürken görülürler, bu yüzden hayranları hala uzlaşacaklarını umarlar.

Debby Ryan Şuan' ki Hali

2018 yılında, aktris, kişisel hayatı için hiçbir zamana sahip değil. Debby aktif olarak filmlerle ilgileniyor ve yeni projeleri hakkında söylediği röportajlar veriyor. Nisan ayında, aktrisin ikincil rolü üstlendiği Her Gün filmi gösterildi. Ana kahramanın kız kardeşi olan Debby, on altı yaşındaki güzelliğin görüntüsünde seyircilerin önünde göründü. Başka insanlarla beden değiştirme yeteneğine sahip hayalet ona aşık oldu.

Debby Ryan ve Angourie Rice, Resimde Her Gün..
Filmin prömiyeri 2018'in ilk kısmı için yapıldı. Melissa McCarthy , Gillian Jacobs ve Maya Rudolph, Debby ile birlikte komedi Hayatı'nda yer alacaklar.

Fotoğrafın Kapak Versiyonlarının serbest bırakılması oyuncu için bir önemli olay haline geldi. Resmin çekimi 2017 yılında tamamlandı, ancak dedektifin prömiyeri yalnızca bir yıl sonra ABD'de yapıldı.


2018'de Debby Ryan
Oyuncu boş zamanlarını ailesi ve arkadaşları ile birlikte geçirir. Kız genellikle annesiyle birlikte yogaya gider ve ağabeyi ile balık tutmayı sever. Ayrıca, oyuncu düzenli aralıklarla hayranlarının sorularını cevapladığı Instagram'daki hesabından canlı yayınlar veriyor. Debby, doğal görünümünde hayranlarının önünde görünmekte tereddüt etmiyor, bu yüzden oyuncunun sosyal çalışmalarında çok sayıda neşeli fotoğraf var.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: