Bridgit Mendler Kimdir? - Biyografisi Ve Hayatı !? - Disney Yıldızı Oyuncunun Hayatı!

Bridgit Mendler Kimdir? - Biyografisi Ve Hayatı !? - Disney Yıldızı Oyuncunun Hayatı!


Bridgit Mendler Biyografi Ve Hayatı!

Adı: Bridgit Mendler

Gerçek İsim: Bridgit Claire Mendler

Doğum Tarihi: 18 Aralık 1992 (26 yaşında)

Doğduğu İl: Washington, DC

Boy: 169 cm

Ağırlık: 55 kg

Doğum Burcu: Yay burcu

Meslek: şarkıcı,aktris,söz yazarı

Bridgit Mendler Kimdir?

   Bridgit Mendler Amerikalı aktris, şarkıcı ve söz yazarıdır.
Şarkıcı Bridgit, Disney rolüyle Juliet van Heusen olarak “Waverly Büyücüleri” nde tanınıyor. Ayrıca Disney dizisi “Good Luck Charlie” de Teddy Duncan gibi diğer Disney rollerinde de rol aldı. Bir şarkıcı olarak, ilk albümü “Merhaba, Benim Adım……” 2012'de çıkardı.

Hollywood'da bir ünlü olarak, hayırseverliğine karşı büyük ilgi çekmek için ünlü gücünü kullanabildi ve farklı bir kampanyaya katıldı.

BRİDGİT MENDLER BİYOGRAFİSİ

  Bridgit Mendler popüler bir Amerikan şarkıcı-söz yazarı ve aktris. Oyunculuk kariyerine 'Buda Efsanesi' adlı animasyon filmi ile başladı ve o zamandan beri 'İşçi Ağrısı' ve 'Alice Upside Down' gibi birçok filmde oynadı. 'Waverly Büyücüleri' ve 'Good Luck Charlie' adlı televizyon dizisiyle Disney yıldızı oldu. Ayrıca 2010 TV filmi sezonunun 'Good Luck Charlie, It's Christmas' adlı filminde oynadı. 'Lemonade Mouth' filmiyle şarkıcı-söz yazarı oldu ve daha sonra 'ABD Billboard Hot 100' şarkılarında bir yer buldu. İlk albümü 'Hello My Name Is…' uluslararası bir hit oldu ve kısa süre sonra bir EP 'Live In London' yayınlandı. Mendler ayrıca birkaç kar amacı gütmeyen kuruluş ve diğer insani nedenlerle birlikte çalışmaktadır. 'İlk Kitap', 'Hedefe Ver', Çocukları Kurtar 've' Dijital Dramayı Sil 'gibi temel ve hayır projeleriyle yakın çalıştı. 2015 yılında 'Undateable' adlı TV dizisinde ana rol oynadıktan sonra konuk, hit dizisi 'Criminal Minds' ve 'Nashville' filmlerinde rol aldı. Bridgit, 2016 yılının Kasım ayında 'Nemesis' başlıklı bir EP yayınladı ve 2017'de FOX'in televizyon pilotu 'İnce Buz' filminde başrol oynadı.
ÇOCUKLUK VE GENÇLİK DÖNEMİ

  Bir çoğumuz onu yani Disney Channel yıldızı "Bridgit Mendler" karakterimizi Waverly Büyücüleri gençlik dizisine konuk olarak ve İyi Şanslar Çharlie dizisinde Teddy rolü ile tanıdık ve dizideki başarısı ve oyuncu arkadaşları ile bizi etklilemeyi başarmıştı ama birde onun hayatına bakalım..

Bridgit Mendler, 18 Aralık 1992'de Washington'da Bridgit Claire Mendler olarak doğdu. Washington'da doğdu, 8 yaşına kadar orada büyüdü. Daha sonra ailesi, Mill Valley, California'ya taşındı. Oyunculuk ilgisinin çoğu burada büyüdü.

Müzik ve oyunculuk ilgisi büyüdükçe gelişiyordu. Farklı oyunlarda ve müzikallerde küçük roller oynadı. San Francisco Fringe Festivalinde genç yaştan itibaren en genç sanatçı oldu.

Ona göre, oyunculuk kariyerine devam etmek için bir ajan kiraladığında 11 yaşındaydı. Çocukluk günleri hemen hemen oyunculuk ve performansa harcandı. Eğitimine göre, antropoloji dalında yüksek lisans derecesi olan Güney Kaliforniya Üniversitesi'nden mezun oldu. Orada Ortaçağ Görsel Kültürü ve Tıbbi Antropoloji okudu.

  Bridgit Claire Mendler, 18 Aralık 1992'de Washington DC'de doğdu. Küçük kardeşi Nick ile birlikte büyüdü ve sekiz yaşındayken Kaliforniya'daki Mill Valley'e taşındı.

  Kaliforniya'ya yerleştikten sonra birçok oyunda yer aldı ve oyunculuk için bir fantezi geliştirdi. Sonunda 'San Francisco Saçak Festivali'nde en genç sanatçı oldu.

  11 yaşındayken kariyerine karar vermeye karar verdi ve bir ajan kiraladı. Reklamlarda rol alarak ve seslendirme yaparak başladı ve sonunda bir televizyon yıldızı oldu.


  Liseden mezun olduktan sonra Antropoloji'ye kayıtlı olduğu 'Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne kabul edilmeye çalıştı. 2016 yılında Üniversiteden lisans derecesi ile mezun oldu.

MÜZİK KARİYERİ VE ÇALIŞMALARI

  2012 yılında, Mendler resmi ilk albümü üzerinde çalışmaya başladı ve 7 Ağustos'ta dijital indirme için ilk single'ı piyasaya sürdü. Tek 'Hazır veya Değil' başlıklı ve tüm müzik listelerinde zirveye ulaştı.
İlk albümünü tanıtmak için, özellikle Kuzey Amerika'da 'Bridgit Mendler: Konserde Yaşamak' başlıklı ilk müzik turuna katıldı. İlk albümünün 'Hollywood Records' etiketi altında 'Merhaba My Name Is…' olarak adlandırılacağını ve 22 Ekim 2012'de yayınlanacağını duyurdu. Bu başarılı oldu ve 'US Billboard 200' ile 30 sayıdaki yerini aldı. 'ABD Billboard Bubbling Under Hot 100' de en üst sıralarda yer alan 'Hurrican' albümünden ikinci single

Kısa bir süre sonra bir 'Yaz Turu' na katıldı ve 'Universal Music' başlığı altında 'Live in London' başlıklı bir EP yayınladı. Kasım 2013'te “Top of the World” şarkısının bağımsız bir akustik versiyonunu yayınladı.
Eylül 2014'teki ikinci Yaz Turu'nun ardından iki yeni single'ı "Fly to You" ve "Deep Shade of Us" yayınladı. Serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra, Candace'a NBC sitcom 'Undateable' da ana rolü verildi. Şov durdurulmadan önce üç mevsim için koştu.

2016 yılında ikinci stüdyo albümü üzerinde çalıştığını açıkladı. Ağustos ayında 'Atlantis feat' adlı albümün ilk single'ını yayımladı. Kaiydo'. O yılın Kasım ayında daha sonra bir başka 'Nemesis' yayınladı.

2017'de Fox'un sitcom'u 'Thin Ice' başrolünde oynadı ve 'Hadi Tekrar Bir Araya Gelelim' bölümündeki 'Nashville' dizisinde Ashley Wilkenson rolünde konuk olarak rol aldı.


"Bridgit Mendler - Hurracine" Şarkısı

YAPTIĞI BÜYÜK İŞLER

 En eleştirel beğeni toplayan ve akılda kalıcı performansı, 'The Deck Life' adlı dizinin puanını geçen 4,7 milyon izleyicinin en yüksek dereceli dizi galasını kazanan “Good Luck Charlie” yani çoğumuzun bildiği dil ile "İyi Şanslar Charlie"adlı TV dizisinde Teddy Duncan gibi oldu.

Bekar olan "Hazır mı Değil mi?" Amerika Kayıt Sanayicileri Derneği (RIAA) "tarafından platin," Hurricane "ise altın sertifikasına sahipti. İlk albümü 'Avustralya Hitseekers Albümleri (ARIA)' nda 1 numaraya yükseldi ve 'ABD Dijital Albümleri Billboard'unda 20 numarada yer aldı.

ALDIĞI ÖDÜLLER VE BAŞARILAR

 2012 yılında “Common Sense Media Awards” da “Yılın Rol Modeli” ödülünü kazandı. Aynı yıl 'Çocukların Seçimi Ödülleri'nde' İyi Şanslar Charlie 'için' Favori TV Aktrisi 'kategorisinde aday gösterildi.

 'Ready or Not' için 'En İyi Akustik Performans' kategorisinde 'Radio Disney Müzik Ödülleri'nde ödül aldı ve Komedi'de En Sevilen TV Aktrisleri-Öncü Rolü için' Teen Choice Ödülleri'nde aday gösterildi. 'İyi Şanslar Charlie'de.

 Ayrıca Emmy’de “Komedi Dizisindeki Aktrisi Desteklemek” için “Undateable” adlı TV sitcom’daki Candace rolüyle “ön aday” aldı.

KİŞİSEL YAŞAMI VE BİRİKİM

 2012 yılında 'Good Luck Charlie' eş yıldızı Shane Harper'la çıkmaya başladı. TV çifti, 2014 yılında 'En Sıcak Çiftler' arasında dördüncü sırada yer aldı. Ancak, çift 2015'te ayrıldı.
Hayırsever çalışmalarına genç olarak başladı. 2010 yılında muhtaç çocuklara kitap sağlayan bir kampanya olan 'First Book' elçisi oldu.

“Dünyayı Değiştirebiliriz”, “Hedefe Sahip Olun” ve “Çocukları Kurtarmak için Dünya Mücadelesi Maratonu” gibi yoksullar için çeşitli konser ve kampanyalarda yaklaşık bir milyon dolar biriktirdi.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: