Bella Throne Kimdir? Biyografi Ve Hayatı? - Disney Yıldızı Kızın Hayatı!

Bella Throne Kimdir? Biyografi Ve Hayatı? - Disney Yıldızı Kızın Hayatı!Bella Throne Biyografi Ve Hayatı!


Adı: Bella Throne

Gerçek İsim: Annabella Avery Throne

Doğum Tarihi: 8 Ekim 1998 (20 yaşında)

Doğduğu İl: Pembroke Pines, Florida, US

Boy: 173 cm

Ağırlık: 58 kg

Doğum Burcu: Terazi burcu

Meslek: şarkıcı,aktris,model,yönetmenBella Throne Kimdir?

Bella Thorne, televizyondaki My Own Worst Enemy (2008) filminde Ruthy Spivey rolüyle tanınan genç bir Amerikalı aktris . Ayrıca Disney Channel serisindeki Shake It Up (2010-2013) CeCe Jones rolüyle de tanınmaktadır.


BELLA THRONE BİYOOGRAFİSİ

Bella Thorne, Amerikalı bir oyuncu ve şarkıcı, en çok sitcom Shake It Up! drama televizyon dizisi Aşkta Ünlü, yanı sıra romantik komedi Blended (2014), genç komedi DUFF (2015) ve doğaüstü korku filmi Amityville: The Awakening (2017).


Resimde: Bella Throne
ÇOCUKLUK VE ERGENLİK

Annabella Bella Avery Thorne 8 Ekim 1997'de Pembroke Pines, Florida'da doğdu. Tamara ve Rey Thorne'un en küçük çocuğu ve üç kardeşi var: iki büyük kız kardeşi, Dani ve Kaili ve bir erkek kardeşi Remi. Tüm Bella'nın kardeşleri oyuncu.

Bella Throne çocukluk fotoğrafı
Bella'nın bomba görünümü, çeşitli mirasların bir karışımına bağlanabilir: Babası Küba'ydı (2007'de trafik kazasında öldü) ve annesi bazı İrlandalı, İngiliz, Galli ve Alman asıllı İtalyan.
Bella, sınıf arkadaşları tarafından sürekli zorbalıkta olduğu için okula gitmekten nefret ediyordu: kız sadece disleksik değildi, aynı zamanda bir banliyö bölgesinde yaşadı ve İngilizcesi oldukça kötüydü, çünkü ilk dili olarak İspanyolca konuştu. Sonuç olarak, devlet okulundan ev okuluna geçti ve sonunda huzurlu bir ortamda okuma ve yazmaya başladığı özel bir öğrenim merkezine katıldı. American Cheerleader dergisi ile yaptığı röportajda, oyuncu, mısır gevreği kutularının etiketleri de dahil olmak üzere bulabildiği her şeyi ve her şeyi dini olarak okuyarak disleksisini aştığını açıkladı.

Bella Throne'a göre çocukluğu sakin değildi
Genç bir ünlünün zihinsel durumu, küçük yaşlardan 14 yaşına kadar yaşadığı fiziksel ve zihinsel taciz nedeniyle ciddi şekilde hasar gördü. Bella bu bilgiyle yalnızca 2018'de çıktı ve bugüne kadar kötüye kullandığı kişinin adını söylemeyi reddetti. 

OYUNCULUK KARİYERİ

Bella'nın çocukluğunun tamamı güneş ışığı ve gökkuşakları değildi: annesi Tamara, dört bekar bir anneydi ve iki ucunu zar zor karşılayabiliyordu. Küçük Bella ailesine destek olmak için elinden geleni yaptı, bu yüzden modellik ve oyunculuk yaptı. Bu arada, sadece birkaç haftalık bir bebekken, Parents Magazine kataloğu için ilk mankenlik işini güvence altına aldı.

Bella Throne, Anne ile birlikte fotoğrafı
Bella Thorne, ilk kez Matt Damon , Greg Kinnear ve Eva Mendes'in başrol oynadığı bir komedi filmi olan Stuck on You filminde ikincil bir rol üstlendiğinde ilk çıkışını yaptı . Bir komedi-drama Entourage ve genç drama dizisi The OC de dahil olmak üzere çok sayıda film ve televizyon dizisinde yer aldı. 2007'de Bella, bir avukatın ve ailesinin etrafında dönen birinci sınıf drama dizisi Dirty Sexy Money'de ilk nispeten büyük rolünü aldı. Genç oyuncu dört bölümde ortaya çıktı.

Bella ilk oyunculuğunu 2003 yılında yaptı
Ertesi yıl, genç oyuncu Christian Slater ve Taylor Lautner ile birlikte bir televizyon dizisi dizisi My Own Worst Enemy (En Kötü Düşman) adlı televizyonda öncü bir rol üstlendi. Ana karakterin kızının rolü Bella'nın kariyerinde gerçek bir atılım oldu ve Genç Sanatçının Ödülü'nü kazandı, ancak Bella'nın gerçek açlığı henüz gelmedi.

Kendi En Kötü Düşmanım serisinden bir anlık görüntü
Thorne, 2009 yılında, bir doğa üstü korku filmi olan Forget Me Not'u Carly Schroeder'ın karşısında bir intikam arayan kötü adam Angela'yı canlandırdı. Gelecek yıl Bella, Disney Channel'ın sitcom Shake It Up! 'Da başrol oynadı. - ve o andan beri kızıl saçlı bir güzelliğin hayatı asla aynı değildi.


Forget Me Not (Beni Unutma) - Fragman

Bella, gelecek için büyük planları olan kalkınan bir dansçı olarak seçildi, CeCe Jones. En iyi arkadaşı, Rocky Blue, inanılmaz Zendaya tarafından canlandırıldı . Bella daha sonra bu özel rolü hiçbir zaman takip etmediğini, ancak ailesiyle mücadele ederken seçmelere gitmekten başka seçeneğinin olmadığını belirtti.


Bella Throne' dan Haydi Çalkala seçmelerine katılması ile ilgili konuşma;

""
Shake It Up! İçin seçmelere katılmak istemedim. Kelimenin tam anlamıyla seçmelerde 'Ben şarkı söylemiyorum. Ben dans etmiyorum Ben temelde sağır tonuyum ve komik değilim. Bu yüzden neden burada olduğumu bilmiyorum. ' Ve herkes daha yeni gülmeye başladı. Hepsi şaka olduğunu düşündü. Ama eğer bu rolü alamazsam, sokakta fiziksel olarak yaşamak üzereydik.
""
Sözleşmeyi imzaladıktan sonra Bella her gün üç dans dersine katılmak zorunda kaldı. Ayrıca şarkılarında ılımlı bir ilerleme kaydetti ve ilk Shake It Up! ABD Billboard Hot 100 Chart'ta 86'ya ulaştı. 

Sitcom anlık bir başarıydı ve Bella Thorne gece boyunca binlerce hayran kazandı. Shake It Up'ın üçüncü sezonunu çekerken! Genç yıldız, başrol oyuncusu ve arkadaşı Zendaya, Stefanie Scott, Nick Robinson ve Mary Mouser ile birlikte Disney Chanel Orjinal Film Frenemies adlı başka bir Disney Chanel projesinde yer almayı başardı.

Zendaya ve Bella Throne
Kısa süre sonra Bella Thorne resmi olarak Hollywood Records plak etiketine imza attı ve 2013 yılında 11 şarkı ile ilk albümünü duyurdu. Bella, Britney Spears, Kesha ve ikonik kız grubu Destiny's Child'dan oldukça etkilendiğinden bahsetti. Ancak iki yıl sonra, kalitesinden memnuniyetsizliği nedeniyle albümün prodüksiyondan çekildiğini iddia etti. 

Bella'nın Disney'le olan sözleşmesi kelimenin tam anlamıyla ailesinin mali durumunu kurtardı, ancak Bella hayatının o döneminden nefret ettiğini itiraf ediyor ve sık sık bununla ilgili konuşuyor. Büyük şirket için kukla olmaktan hoşlanmadı ve Disney çocuk yıldızları için belirlenen inanılmaz yüksek ahlaki standartlarla aynı fikirde değildi. İyi bir kıza ulaşılamaz bir imaja sahip olması gerektiğinden asla kendisinin kendisi olamazdı. Örneğin, 14 yaşında bir Bella, sosyal medya platformlarından birine bikini giyen bir fotoğraf yükleme konusunda kararsız kaldığında, derhal tutuklandı. Dahası, birçok yönetmen Disney kız etiketinden nefret ediyordu ve hedeflenen oyuncuyu herhangi bir ciddi projede yayınlamak istemiyordu.

Bella'nın Disney ile olan sözleşmesi ailesinin mali durumunu geri aldı
2014'te Bella, Adam Sandler'in karakterinin kızı olarak Harmanlanmış romantik bir komedide göründü . Ayrıca bir aile komedisi olan Alexander ve Korkunç, Korkunç, İyi Değil, Çok Kötü Bir Gün'de Steve Carell'in yanında ve lisede popüler bir kızı canlandıran bir genç komedi DUFF'de başrol oynadı .


Blended - Fragman

Bu arada, Bella'nın kariyeri durmadan hız kazanıyordu. Tek Çağrısında Bulun Tüm çizelgeleri mümkün kılan her ne ise, bir kitap anlaşması imzaladığını ve canlı bir aksiyon / bilgisayar animasyonlu aile komedisi Alvin ve The Chipmunks: The Road Chip'de bir kamera hücresi yaptığını duyurdu. Tüm bunlara ek olarak, beklenmedik bir şekilde büyük Hollywood molalarını veren sıradan bir kolej öğrencisini canlandırdığı, Ünlü Ünlü Aşk adlı televizyon dizisinde başrol oynadı. 

Aynı yıl, 2017, Bella, Samantha Weaving'in başrolünde oynadığı Netflix orijinal gerilim filmi You Get Me ve slasher komedi The Babysitter'da oynadı. Bella Thorne ve Arnold Schwarzenegger'in başrol oynadığı romantik bir tiyatro Midnight Sun.oğlu Patrick Schwarzenegger, 2018 yılının Mart ayında prömiyere girdi. Aynı yılın Ağustos ayında, Bella'nın Epic Records'a imza attı ve ilk albümünü çalışmaya başladı. 2018 sonuna kadar serbest bırakılacak.

Muhteşem ve yetenekli Bella Throne
2018'in ortasında Bella Thorne ilk makyaj serisini başlattı - Thorne By Bella. Bir gün içinde satıldık, ama endişelenmeyin zaten siparişimi yeniden verdim - Bella açılış gününde Instagram'a yorum yaptı.

BELLA THRONE İLİŞKİ HAYATI

Bella Thorne'un 2010 ve 2011 yıllarında aktörler Jake T. Austin, Kenton Duty, Garrett Backstrom ve müzisyen Cody Simpson ile kısa ilişkileri vardı. İki yıl boyunca 2012'den 2014'e kadar bir beyzbol oyuncusu olan Tristan Klier ile çıktı. Playboy yıldızı Pamela Anderson'ın oğlu Brandon Thomas Lee ve ünlü bir Mötley Crüe davulcusu Tommy Lee ile ilişkisi.

Brandon Thomas Lee ve Pamela Anderson
2016 yılında, aktris bir İngiliz aktör Gregg Sulkin'le nişanlandı, ancak ilişki asla bir evlilikle sonuçlanmadı - çift bir yıl sonra dağıldı. Ertesi yıl, Bella aktör Tyler Posey, müzisyenler Riff Raff, Blackbear ve geç rapçi Lil Peep ile çıktı.

İngiliz bir aktör Gregg Sulkin ile Bella Throne
2016'da, Bella Thorne biseksüel olarak çıktı. Bir süredir iki kişiyle çıktığını belirtti: erkek arkadaşı ve İnternet kişiliği olarak adlandırdığı rapçi Mod Sun (Derek Smith), kız arkadaşı Tana Mongeau.

Bella Throne 2016 yılında biseksüel olarak bilindi
2017 Ocak ayında, Bella, arkadaşları ile birlikte, Sundance festivalinde uyuşturucu kullanımı nedeniyle kaldığı bir otelden atıldı. Kara komedi gerilim filmi Assassination Nation filminin galasına katıldı.

BELLA THRONE BUGÜN (ŞAUN Kİ YAŞAMI)

2018 sonbaharında, Bella, genç gelecek vaat eden aktrisler Odessa Genç, Hari Nef, Suki Su Evi ve bir şarkıcı Abra (Gabrielle Olivia Mirville) ile birlikte çalıştığı, kara komedi gerilim filmi Suikast Ülkesinde destekleyici bir rol oynayabilirdi .
BELLA (@bellathorne)'in paylaştığı bir gönderi ()

Aynı yılın eylül ayında, ilk defa Jeremy Ungar'ın yönettiği ve uzun metrajlı bir film olan Ride, ABD'de yayınlandı. Arsa, tamamen teknoloji tarafından tüketilen topluma odaklanmaktadır. Filmde Bella Thorne, Jessie Usher ve Will Brill rol alıyor.


Ride - Fragman

Bella ayrıca Scott Speer'in doğa-üstü gizem gerilim filminde başrolde oynayacak. Not You One, The One See Alive filmi, daha önce bir fantastik macera filmi The Huntsman: Winter's'ta çalışan Cedric Nicolas-Troyan'ın yönettiği bilim kurgu filmi Exo Savaş (2016).


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: