Violetta 1-2-3. Sezonlar Türkçe Dublaj Tam Bölümler Tek Parça İzle Boxset

Reklam
Avrupa’da yaşadıktan sonra yerli Buenos Aires’e dönen, yetenekli bir genç.


Violetta Dizi Biyografisi


Violetta, 18 Şubat 2013 tarihinden itibaren Disney Channel Türkiye' de yayınlanan bir Disney Channel dizisidir. Dizi Arjantin' de çekilmektedir ve asıl çıkış tarihi 14 Mayıs 2012' dir. Dizi, Violetta adında küçük yaşta annesini kaybetmiş bir genç kızın hikayesini konu alır.


Violetta Dizi Kısaca Özeti

Violetta şarkı söylemek konusundaki çok özel yeteneğinin farkında olmayan bir genç kızdır. Bu yeteneğini, ünlü bir şarkıcı olan ve o henüz küçük bir kızken trajik bir kazada ölen annesinden almıştır. Aşırı koruyucu babası German, onun yeteneğini fark etse de annesinin yolundan gideceğinden korkarak Violetta’dan geçmişini ve annesine olanları saklamaya karar verir. Fakat her şeye rağmen, Violetta oldukça prestijli bir müzik okulu olan Stüdyo 21'i kazanacaktır.


Violetta Dizi Konusu

Violetta Castillo, parlak bir kız ve hayat dolu, ama babası tarafından yalnız ve aşırı korunaklı birisini canlandırıyor.

Avrupa' da yaşadıktan sonra yerli Buenos Aires' e dönen, yetenekli bir genç.


Yaratıcılar

-
Yıldızlar

Diego Ramos , Martina Stoessel , Jorge BlancoVİOLETTA TÜRKÇE DUBLAJ BÖLÜMLER İZLE
Violetta 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle


 DIKKAT!.. Videolar Sayfadaki Herhangi Bir Reklama Tıkladıktan Sonra Açılacaktır
 Devamı için lütfen sayfa basından sezonlar butonunu kullanın.

Disney Channel kanalının yayınladığı eski disney dizisi Violetta için yıldızlı yorum;
 - 2012-2015 yılları arasında çekilmiş disney dizisi. disney'in diğer dizilerinden farklı olarak disney'in latin amerika kanalı tarafından yapılmıştır. ee konu latinler olunca neye el atsalar işin sonunda rozalinda'lar, federico'lar falan derken iş pembe diziye dönüyor. *

dizi, şarkıcı olmaya çalışan ve bunun için bir müzik okuluna giden violetta'nın (martina stoessel) önüne çıkan engelleri aşmaya çalışmasını anlatır genel olarak. violetta'nın en büyük engeli ise babasıdır, annesi de bir müzik turu sırasında bir kazada öldüğünden dolayı babası, kızına karşı korumacı bir ruh halindedir. onun dışında kıskançlıklar, fenalıklar, entrikalar, flash tv oyunculuğu kıvamındaki yapmacık aşk sahneleriyle bu dizi nasıl disney markasıyla piyasada yer buldu, şaşırmamak elde değil.

dizinin tek elde tutulur yanı bana göre müzikleriydi. başrol oyuncusu martina stoesse gerçek hayatta da şarkıcıdır, hatta açılış şarkısı en mi mundo'yu da o seslendirmiştir..


Reklam