Prenses Koruma Programı Türkçe Dublaj Full HD Film izle
Disney Channel Orjinal Filmi; Prenses Koruma Programı İzle Türkçe Dublaj


Yardıma ihtiyacı olan acemi bir prenses ve ona yardım etmeye çalışan bir kız.
Disney Channel'ın iki genç yıldızı Demi Lovato ve Selena Gomez bu sefer aynı filmde rol alırlar.

Ülkesi istila edilmiş bir prenses, sıradan bir genç gibi davranmayı öğrenmesi gereken Louisiana' da saklanır.

Prenses Koruma Programı, Disney Channel' da yayınlanan bir orjinal film. Baş rolü Demi Lovato ile Selena Gomez paylaşıyor. Krallığı tehlike altında olan prensesleri koruyan bir program sayesinde Prenses Rolalinda' nın Carter Masoun'un evine gelmesinin ardından yaşananları konu alır..
Videolar Sayfadaki Herhangi Bir Reklama Tıkladıktan Sonra Açılacaktır, İyi Seyirler..

Tür        : Dram/Televizyon Sineması , Komedi , Drama, Aile , TV filmi

Etiketler; Prenses Koruma Programı izle, Prensesi Koruma Programı full izle, Prensesi Koruma Prgoramı türkçe dublaj izle, Prensesi Koruma Programı hd izle, prenses koruma programı izle , prenses koruma programı türkçe altyazılı izle , prenses koruma programı 2 , prenses koruma programı konusu , prenses koruma programı türkçe izle , prenses koruma programı türkçe dublaj, disney channel prenses koruma programı türkçe dublaj izle ,  

Henüz yeni prenses olan acemi prenses tek başına pek de bir iş yapamaz. Her konuda yardım isteyen toy prenses bu defa başına gelen felaketten tek başına kurtulmaya çalışır. Acemi prensesin zor durumda olduğunu gören bir genç kızhemen yardımına koşar.
Acemi prensesi düştüğü zor durumdan kurtarmaya çalışan genç kız kimsenin onları görmesine izin vermeden kurtarmak ister. Prensesin komik duruma düşmesinden korkan genç kız ile acemi prenses arasında güzel bir arkadaşlık başlar.

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: