Jessie - Türkçe Dublaj Tüm Bölümler Tek Parça İzle


Bir Teksaslı genç, hayallerini takip etmek için New York'a hareket eder ve yüksek profilli bir çiftin dört çocuğu için bir dadı olarak biter.

Bidliğiniz üzere Jessie Disney Channel Orjinal Sevilen Gençlik Dizisidir, şu anda netflix üzerinden de izleyebileceğiniz dizinin bütün bölümlerini de netflix konforu olmasa da benim blogumdan izleyebilirsiniz sizleri için bu tür eski disney channel gençlik dizilerinin tüm sezonlarını ve tam bölümlerini bunun yanı sıra eski çizgi filmleri blogumda yani eskidisneydizileri.blogspot.com adresinden izleyebilirsiniz... Şimdi gelelim dizimize, alsında bir kaç özetliyecek olursan ve yorumlara bakarak dizinin konusunu açıklamaya çalışalım...

Teksaslı genç kız Jessie hayallerinin peşinden gidebilmek için New York' a taşınır ve tanınmış bir ailenin dört enerjik çocuğuna dadılık yapmak üzere işe girer..

Dizimizi yorumlayacak olursak, Jessie adındaki Debby Ryan ın oynadığı başrol oyuncumuz, hayallerinin peşinden New York'a gider ve kendisini aniden ünlü bir yönetmen ile sonradan iş kadını olan eski bir süper modelin çocuklarının dadısı olarak bulur

Yaratıcılar


Pamela Eells, Phil Baker, Drew Vaupen

Yıldızlar


Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce

Jessie 1. Sezon Bütün Bölümleri

Jessie 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Jessie 1.Sezon 2. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Jessie 1.Sezon 3. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Yetenekli Bay Kipling

Jessie 1.Sezon 4. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Zombi Çay Partisi


Jessie 1.Sezon 5. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Bir Gün Harikalar
Jessie 1.Sezon 6. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Noel hikayesiJessie 1.Sezon 7. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Zuri'nin Yeni Eski Arkadaşı


Jessie 1.Sezon 8. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Dünya Çapında WiesJessie 1.Sezon 9. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Ürpertici Connie bir Callin Geliyor


Jessie 1.Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Düşündüğüm bir trene binin
Jessie 1.Sezon 11. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-5. sınıf öğrenciden daha mı havalı!


Jessie 1.Sezon 12. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
-Crone RomancingDisney Channel Dizisi Olan Jessie Hakkında Yıldızlı Yorumlar

 -Jessie, başrolünü Debby Ryan'ın oynadığı Disney Channel orjinal dizisi. Dizinin konusu Teksas'tan New York'a iş bulmak için taşınan Jessie'nin beklenmedik bir şekilde bakıcı olarak işe alınmasıyla başlar. Jessie, farklı kültürlerden gelmiş dört çocuğa bakıcılık edecektir ve bakıcılık konusunda sıkıntıları vardır. Luke Jessie'den hoşlanmaktadır, Zuri'nin hayali arkadaşları vardır, Emma telefon bağımlısıdır ve Ravi'nin dev bir kertenkelesi ayrıca çok ayrı bir kültürü vardır. 

 Jessie
 -Jessie, başrolünü Debby Ryan'ın oynadığı Disney Channel orjinal dizisi. Dizinin konusu Teksas'tan New York'a iş bulmak için taşınan Jessie'nin beklenmedik bir şekilde bakıcı olarak işe alınmasıyla başlar. Jessie, farklı kültürlerden gelmiş dört çocuğa bakıcılık edecektir ve bakıcılık konusunda sıkıntıları vardır. Luke Jessie'den hoşlanmaktadır, Zuri'nin hayali arkadaşları vardır, Emma telefon bağımlısıdır ve Ravi'nin dev bir kertenkelesi ayrıca çok ayrı bir kültürü vardır. Ana Karakterler Jessie Prescott: Jessie eğlenceli ve sıcakkanlı, 18 yaşında bir Teksaslı. New York'la ilgili büyük hayalleri var ve bu hayallerini gerçekleştirmek istiyor.4 çocuğa bakıcılık yapıyor. Luke Ross: Luke 5 yaşındayken Detroit'ten evlatlık alınmış.12 yaşında. Ross ailesinde yaramazlığı başlatmayı seven, kendinden emin bir genç. Dans etmeyi ve hayatındaki bayanları etkilemeyi seviyor.Patentini almayı düşündüğü bir yemek var "Çikogetti" . Emma Ross: Emma yaptığı her işte elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan şen şakrak bir genç. Ünlü film yönetmeni Babası Morgan ve eskiden süper model olan, daha sonra iş kadınlığına soyunan Annesi Christina'nın tek biyolojik çocuğu.14 yaşında. Ravi Ross:Ravi Ross ailesinde evlat edinilen en son çocuk. Çok sevdiği ana vatanı Hindistan ile olan tek bağı, yedi ayaklı Asya Su Monitör Kertenkelesi Bay Kipling olup 11 yaşındadır. Zuri Ross: Zuri, doğduktan hemen sonra evlat edinilmiş ve görebileceğiniz en sevgi dolu ve hayalperest kız! Kardeşlerini çok seviyor ama biraz yaramazlık yapmaktan da zevk alır, 8 yaşındadır. Okuldan ve ev ödevlerinden nefret eder. Bertram: Bertram evin uşağıdır. Tembel ve üşengeçtir.

 -Jessie, başrolünüDebby Ryan'ın oynadığıDisney Channel orjinal dizisi. Dizinin konusuTeksas'tan New York'a iş bulmak için taşınan Jessie'nin beklenmedik bir şekilde bakıcı olarak işe alınmasıyla başlar. Çok eğlenceli bir dizi olduğunu düşünüyorum mutlaka izlemelisiniz!

Previous Post
Next Post

post written by:

11 yorum:

 1. cameron boyce vefat etmiş ışıklar içinde uyu güzel insan artık jessie benim için bitti...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben duyunca çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Küçüklüğümün en güzel kahramanlarından biriydi.

   Sil
 2. O ölmedi sadece yorgun olduğu için uyuyor

  YanıtlayınSil
 3. ben bölümlerine tekrar başladım
  baya özlenmiş...

  YanıtlayınSil
 4. cameron boyce nin ölümünü disneyden öğrendim video paylaşmışlardı en başta anlamadım sadece cameron boyceyi gösteriyordu sonra biraz ne yapmış diye bakayım dedim ölmüş

  YanıtlayınSil
 5. 4.sezonu hiçbir sitede bulamıyorum:-(

  YanıtlayınSil
 6. 4. sezon var mı ki

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Var yani youtube da 4. sezonun son sahnesi altyazılı var.

   Sil