Hannah Montana Forever - Dizi İzle Türkçe Dublaj Tüm Bölümleri İzleHannah Montana
Hannah Montana Dizisi Ve Başrol Oyuncuları Bir Arada Fotoğrafı
Bir genç pop yıldızının maceraları, en yakın arkadaşlarından kimliğini sırrını sahnede bir kılık değiştirerek koruyor.


Disney Channel eski gençlik dizilerinden olan Miley Cyrus ve bir çok ünlünün oynadığı ve Harun Can gibi bir çok türk ünlü kişilerin seslendirdiği bu eski disney channel gençlik dizisine gelin şöyle bir bakalım, ve unutmadan söyleyeyim Hannah Montana Forever dahil bir çok eski disney channel dizilerini blogumda yani eskidisneydizileri.blogspot.com adresinde bulabilirsiniz ve arkadaşlarınıza da tavsiye edebilir onlarında internette bir çok yerde bulunmayan eski disney channel dizilerini, filmlerini ve eski çizgi filmlerinin bütün sezonlarını ve bölümlerini türkçe dublaj olarak izlemelerini sağlayabilirsiniz..


Hannah Montana Dizi Kısaca Özeti

Dizide herkesin onu Miley olarak bilen başrol oyuncumuz olan Hannah Montana, 16 yaşında sıradan bir gençtir.  Ancak onun ikinci yüzü Hannah Montana, dünyaca ünlü bir pop yıldızıdır! Ailesi dışında kimse onun ikinci kişiliğini bilmemektedirler. Miley yaşıtları gibi sıradan bir yaşam sürmeyi ister.

Hannah Montana Dizisi Konusu

 Hannah Montana, bir Disney Channel dizisi. 
Dizide çifte yaşam süren "Miley Steward" konu ediliyor. Miley, 15 yaşında sıradan bir gençtir. Ama onun ikinci yüzü Hannah Montana ise dünyaca ünlü bir pop yıldızıdır. Miley'nin sınıf arkadaşları onun ikinci kişiliğini bilmemektedirler. Dünyayı dolaşır, hayranlarını aynı zamanda menajeri olan babasının yazdığı müzikle eğlendirir. Miley her çocuğun hayalindeki hayatı yaşar. 
Ancak gözkamaştırıcı yaşamının ve şöhretin limuzinler, şık giysiler, ünlülerle takılmak gibi getirileri olsa da Miley en çok kendisine diğer gençler gibi davranılmasını ve yaşıtları gibi bir yaşam sürmeyi ister. 

9 Nisan 2008' de, Hannah Montana'nın 3. sezonunun yayınlanacağı söylendi ve 4 Ağustos 2008' de 3. sezon ve çekimleri bitti. Şu sıralar 4. sezon (yani son sezon) hazırlığındalardı. Hannah Montana'nın tüm ülkelerde 10000 den fazla hayranı var ve bende dahilim arkadaşlar. :)

Yaratıcıları

Zengin Correll , Barry O'Brien , Michael Poryes

Yıldızları

Miley Cyrus , Emily Osment , Jason Earles
HANNAH MONTANA - DİZİ TÜRKÇE DUBLAJ BÜTÜN BÖLÜMLER


Hannah Montana 2. Sezon İzle  Hannah Montana 3. Sezon İzle

Hannah Montana 4. Sezon İzle

Hannah Montana 1. Sezon Türkçe Dublaj Bölümler

Hannah Montana 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Hannah Montana 1. Sezon 2. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Hannah Montana 1. Sezon 3. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Hannah Montana 1. Sezon 4. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Hannah Montana dizisi için en populer açıklamalı yorum;
  • -Senelerce britney spears'in kopyasi bimbolari birbiri ardina piyasaya suren showbiz endustrisinin, britney yenge kafayi kazitip kecileri kacirdiktan sonra piyasaya surdugu hanim hanimcik citir britney ve onu konu alan disney damgali tv dizisi.

  • Dizide hanim kizimiz gundelik hayatinda 15 yasinda koyu sacli bir kizi oynarken alter-ego'su olan hannah montana ise sarisin peruk takan bir pop idoludur.

  • Ama pop idolu haliyle bile el degmemis bir taze imaji cizmekte, no sex no drugs no rock'n'roll takilmaktadir. elbiseleri de frapan degil bilakis pek muhafazakardir, valla ondort yasinda kizim olsa hic ses etmezdim oyle giyinmesine (hos ben britney gibi giyinmesine de ses etmezdim ama neyse benden adamakilli baba olmaz zati).

  • Disney denilen hinoglu hin kanal bu dizi sayesinde, televizyona bakinca islak beyaz tisortlu sarisin britney'i, aynaya bakinca da target tisortlu koyu sacli kendilerini goren ve bu sayede kisilik bolunmesine ugrayan 6-14 yas grubu taze teenager genc kizlari can evinden vurmus, amerikan kablolu televizyon tarihinin reyting rekorlarini alt ust etmistir.

  • Olsen twins yaslandigindan beri bu hedef kitleye seventeen gibi siktiriboktan dergileri ve cilt temizleme losyonlarini kakislayacak role model temelli hit tv dizisi pesindeydik, tam zamaninda geldi bu valla allah razi olsun.

  • Bu kizcagizin iki-uc sene onceki hafif daha yasli kitleye hitap eden selefinin degerlendirmesi icin

Tags: hannah montana the movie, hannah montana dizi, hannah montana başrol oyuncuları, hannah montana ile güvertedeki sihirbazlar, hannah montana final, hannah montana abisi, hannah montana all episodes, hannah montana bölümleri, hannah montana miley cyrus kimdir, hannah montana türkçe full bölümler
Previous Post
Next Post

post written by:

4 yorum: