Camp Rock Boxset 1-2 Türkçe Dublaj HD Full İzle

Camp Rock Boxset 1-2 Türkçe Dublaj HD Full İzle

Camp Rock 1 İzlemek İçin Tıkla
Camp Rock 2 İzlemek İçin Tıkla
                               
Üstün yetenekli gençler için bir müzik kampında, popüler bir genç idol kız şarkı söyler ve yetenekli sesin ait olduğunu bulmak için yola çıkar. Bilmediği bir şey, kızın aslında duyulma korkusu olan bir kamp mutfak çalışanı olduğu.

Rock Kampı, Disney Channel orjinal filmi. Başrolleri Jonas Brothers ve Demi Lovato'nun oynadığı film yetenekli bir genç kızın sürekli gitme hayallerini kurduğu Rock kampına gitmesini ve orada geçirdiği zamanı anlatıyor. Filmde Demi Lovato Mitche ve Joe Jonas ise Shane Gray rolünde oynuyor.

Rock Kampı izle, Rock Kampı full izle, Rock Kampı türkçe dublaj izle, Rock Kampı hd izle, Müzikal film tutukulnarı için özellikle günümüz gençlerin dinledikleri müzik türü rock olan bir yapım.

Bir yaz atölyesinde başlayan sahneler müziğe oldukça ilgi duyan genç kız torres kampın bir parçası olabilmek için çok çalışmaktadır. Torresin annesi kampta temizlikçi olarak çalışmaya başladıktan sonra grubunun turnesi iptal olunca baş solisti kampa gelecektir. Solist o güzel sesi aramak için çalışacaktır, yani Torresi.

Etiketler: kamp rock, camp rock 2 , camp rock izle , camp rock 2 izle , camp rock 3 , camp rock altyazılı izle , camp rock 3 türkçe dublaj izle

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: