12 Aralık 2018 Çarşamba

Bizim Rock Grubu Dizi İzle - Türkçe Dublaj Bütün Bölümleri İzle

Bir genç, en sevdiği yıkanmış rock grubu için geri dönüş yapmaya çalışan öncü gitarist olur. Varoşlarda evinde yaşamalarına izin vermesi karşılığında onun gitarist olmasına izin verdiler.

YaratıcılarMichael B. Kaplan , Ron Rappaport

Yıldızlar
Logan Miller , Steve Valentine , Stephen Full2009-2011 yılları arasında çekilmiş disney dizisi, ülkemizde bizim rock grubu olarak bilinir.
Derek (Steve Valentine), Burger (Greg Baker), Ash (Stephen Full) adlı 3 adam ve Tripp (Logan Miller) adlı bir çocuğun oluşturduğu İron Weasel adlı rock grubunun hayallerini gerçekleştirirken düştüğü komik durumları konu alır bu dizimiz...

Gitar konusundaki yeteneklerini gösterebilmenin hayallerini kuran Tripp’in en büyük isteği, bir rock grubunun parçası olmak. Radyoda düzenlenen bir yarışmadan kazandığı ödül, onun hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlıyor. Hayranı olduğu Iron Weasel’la yemek yeme fırsatını yakalıyor genç müzik sevdalısı. Peki yetenekleriyle grubu etkilemeyi başarıyor mu? Tripp’in hayallerine kavuşup kavuşamayacağını merak ediyorsan, bu eğlenceli diziyi mutlaka izle!

BİZİM ROCK GRUBU 1. SEZON TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

BÖLÜMLERİN YÜKLENMESİ BİRAZ UZUN SÜREBİLİR
LÜTFEN BEKLEYİNİZ..

Bizim Rock Grubu 1. Bölüm İzle
Bizim Rock Grubu 2.Bolum İzle
Bizim Rock Grubu 3.Bolum Türkçe Dublaj İzle
Bizim Rock Grubu 4.Bolum İzle
Bizim Rock Grubu 05.Bolum İzle

2 yorum:
Yaz yorum