Austin Ve Ally Dizi İzle -Türkçe Dublaj Tam Bölümler İzle



Austin Ve Ally
Austin’in hayatını takip eden, kendinden emin bir müzisyen olan Ally, sessiz yetenekli bir şarkı sözü yazarı ve iki arkadaşı.

Disney Channel' kanalının eski gençlik dizilerinden olan Austin Ve Ally bir çoğumuzun unutamadığı eksi disney çhannel dizilerinin arasında yer alıyor, tarayıcınız üzerinden austin ve ally türkçe izle, austin ve ally izlesene, austin ve ally oyuncular, austin ve ally şarkıları, evleniyor vs. gibisinden aramalar sonucu bloguma geldiyseniz, hoş geldiniz, çünkü tam yerine geldiniz bu sitemde sadece austin ve ally bütün bölümleri değil ayrıca eski disney channel dizilerini, filmlerini, disney channel karakterlerinin hayatını, biyografilerini ve eski çizgi filmleri ve video galerilerini de bulabilirsiniz ki, umarım sitemde eğlenceli zamanlar geçirirsiniz....

Yaratıcılar - Austin Ve Ally Dizi Yapımcıları

Kevin Kopelow , Heath Seifert




Austin Ve Ally Dizi Başrol Oyuncuları - Yıldızlar

Ross Lynch , Laura Marano , Raini Rodriguez




Kısaca dizinin konusu şu şekildedir;
Dizide şarkı sözü yazan Ally ile rock yapan Austin'in hikayelerinin birleşmesiyle gerçekleşir. Ally'nin babası müzik market işletmektedir. Austin ile Ally bu dükkanda karşılaşır. Ally şarkı sözü yazarken Austin onun odasına girer. Austin'in beynine bu şarkı kazınmıştır. Bu şarkının Ally'nin şarkısı olduğunu bilmeden çalar ve bu şarkıya video çeker. Bu şekilde bir gecede ünlü olan Austin'e Ally çok kızzar. Maceraları arkadaşları Dez ve Trish ile beraber devam eder...
Austin Ve Ally 1. Sezon Türkçe Dublaj Full Bölümler İzle




Austin Ve Ally 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle



Austin Ve Ally 1. Sezon 2. Bölüm Türkçe Dublaj İzle




Austin Ve Ally 1. Sezon 3. Bölüm Türkçe Dublaj İzle



Austin Ve Ally 1. Sezon 4. Bölüm Türkçe Dublaj İzle



Austin Ve Ally 1. Sezon 5. Bölüm Türkçe Dublaj İzle







Austin Ve Ally 1. Sezon 6. Bölüm Türkçe Dublaj İzle



Austin And Ally için Bazı Yorumlar;
Portovezik demiş ki; "2011-2016 yılları arasında çekilmiş disney dizisi. Ally (Laura Marano) adlı söz yazarı kızımız ile onun yazdıklarını seslendiren Austin'in (Ross Lynch) başından geçenleri konu alır. Onlara Austin'in menejerliğinin yanı sıra sık sık iş değiştiren biraz hırçın bir karakteristliğe sahip Trish ve tuhaf hareketleri ve değişik bir moda anlayışıyla dez eşlik eder. Austin'in ünü yayıldıkça olaylar gelişir." demiş.

4 Sezon 87 bölümden oluşan dizinin tüm bölümleri ülkemizde Disney Channel'ın gençlik dizilerini yayından kaldırma kararı almasından dolayı yayınlanamamıştır.








,

    Blogger Comment
    Facebook Comment

15 Yorum:

 
Copyright © 2020. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu
Tema Yapımcısı ThemeXpose