16 Dilek - Dabby Ryan Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD İzle

16 Dilek - Dabby Ryan Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD İzleDisney Channel Orjinal Filmi ; 16 Dilek (16 Wishes)
16 Yaşında bir kız, 16 doğum günü için geleceklerini umarak, sekiz yıl boyunca 16 dileklik bir liste hazırlar. Bir peri, 16 dileğin gerçekleşmesi için ona 16 mum verir.
Onun dilekleri yanlış yola çıkıyor ve gece yarısı geldiğinde daimi. Önceki isteklerini tersine çevirmek için son bir dileği kalır.

Shy Jay Kepler (16), zengin komşusu ve sınıf arkadaşı Krista Cook'la yaptığı yoğun rekabet içinde bile, onun sınıf arkadaşı ve komşusu Abby Jensen' eciddi bir ezilme yaşadığı için her zaman yardım eder ve büyük bir günde on altı dilek listesini doğru yapmak için saatlik 16 dilek mumunu kullanır , ki bu da Jensen evini yaşanılabilir bir yaban arısı vebası ile sefil bir şekilde başlamıştır. Her ikisi de doğru gelse de, can alıcılar büyük zamanlarını geri tepiyor ve onu gerçekten ilgilendiren hey şeyden vazgeçiyor. Ancak bu süreçte, son şansın dödürülmesi için zamanında ve takdire değerdir.

Abby Jensen 8 yaşından beri tuttuğu dilekleri bir yere yazmaktadır.
16 yaşına giirecek olan Abby Jensen'e bir gün tanımadığı yerden bir hediye paketi gelir. Paketin içinde 16 adet sihirli mum vardır. Yaktığı her mum için bir dilek dileyen Abby'nin dilekleri bir bir gerçek olmaya başlar. Ancak istekleri hiç beklediği yönde gerçeklememektedir. Geriye tek bir mum kaldığında ise son çaresi vardır.

16 Dilek, başrolünü Debby Ryan'ın oynadığı Disney orjinal filmi.
Tür     : Fantezi/Teen film , Drama , Aile

Etiketler ; 16 Dilek türkçe dublaj full hd 720p izle, 16 Dilek izle, 16 Wishes türkçe dublaj izle, 16 dilek türkçe izle, 16 dilek izle
16 dilek izle , 16 dilek oyuncu , 16 dilek konusu , 16 dilek fragman , 16 dilek oyuncuları , 16 dilek altyazılı izle , 16 dilek türkçe izle seyret, 16 dilek türkçe

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: